Kontakt

O portalu PoradinikLeasingowy.pl:

Główną ideą towarzyszącą powstaniu portalu PoradnikLeasingowy.pl była potrzeba udostępnienia przedsiębiorcom i użytkownikom kompleksowej wiedzy z zakresu leasingu i wynajmu długoterminowego (CFM). Portal powstał z myślą zarówno o tych, którzy nie posiadają żadnej wiedzy z zakresu leasingu i wynajmu długoterminowego, jak również dla tych, którzy poszukują bardziej szczegółowych rozwiązań lub wsparcia merytorycznego w tej tematyce. Celem Portalu jest systematyczne przekazywanie aktualnych i obiektywnych informacji z branży leasingowej i CFM. Portal tworzony jest przez osoby z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży leasingowej i CFM. Mamy nadzieję, że portal będzie tworzony również przez użytkowników, których szczerze zachęcamy do przesyłania do nas aktualnych informacji z opisem swoich indywidualnych nietypowych przypadków, których wspólne rozwiązanie i późniejsze opisanie na łamach portalu może być pomocne dla każdego czytelnika. Mamy nadzieję, że PoradnikLeasingowy.pl stanie się kompendium wiedzy dla każdego, kogo zainteresuje tematyka leasingu i wynajmu długoterminowego.

Zastrzeżenie prawne:

PoradnikLeasingowy.pl dokłada wszelkich starań, aby wszystkie informacje publikowane na łamach portalu były rzetelne i sprawdzone. Jednakże w związku z systematycznymi zmianami prawa, a także odrębnymi interpretacjami przepisów prawa (zwłaszcza podatkowego) wszystkie informacje zamieszczone na serwisie PoradnikLeasingowy.pl powinny zostać indywidualnie potwierdzone we właściwych organach administracji państwowej, np. Urzędzie Skarbowym podatnika. PoradnikLeasingowy.pl nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje decyzji podjętych na podstawie informacji uzyskanych z jego serwisu i samodzielnie niezweryfikowanych. Wszystkie informacje zamieszczone na portalu PoradnikLeasingowy.pl nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Wszelkie treści merytoryczne zamieszczone na serwisie PoradnikLeasingowy.pl służą wyłącznie do niekomercyjnego użytku prywatnego. Zawartość tekstowa serwisu oraz logo i grafika portalu nie może być wykorzystana do użytku w celu innym niż prywatny bez pisemnej zgody Administratora Serwisu PoradnikLeasingowy.pl.

Kontakt i wyszukiwarka leasingu:

W celu kontaktu z redakcją polecamy skorzystanie z formularza kontaktowego. Użytkowników portalu, którzy planują skorzystanie z leasingu lub wynajmu długoterminowego zachęcamy do skorzystania z dwóch nowatorskich rozwiązań w postaci kalkulatora zdolności leasingowej oraz wyszukiwarki leasingu, z której można otrzymać tanie oferty leasingu bezpośrednio od wielu renomowanych firm leasingowych. Korzystanie z wyszukiwarki leasingu jest darmowe.