Wyszukiwarka leasingu

 

Pytania i odpowiedzi:

Wyszukiwarka Leasingu udostępnia możliwość przesłania jednorazowego zapytania do wszystkich renomowanych firm leasingowych. Wypełniasz jeden formularz i czekasz na pierwsze oferty, które otrzymasz bezpośrednio od firm leasingowych. Oferty trafią bezpośrednio na podany przez Ciebie adres mailowy. To Ty decydujesz, którą ofertę wybierasz. Skorzystanie z wyszukiwarki leasingu jest całkowicie darmowe. Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod numerem: 792-279-191
W myśl zasady „raz a dobrze”, im więcej danych otrzyma firma leasingowa od Ciebie, tym masz szansę otrzymania dokładnie wycenionej oferty. Bardziej uproszczony formularz stwarzałby ryzyko do otrzymania błędnych (pod kątem cenowym i formalnym) ofert leasingu.
Wybór oferty pod kątem cenowym to nie wszystko. Warto również zweryfikować warunki wynikające z treści Ogólnych Warunków Umowy Leasingu, Tabeli Opłat i Prowizji, czy choćby opinii na temat danego leasingodawcy.
Po podjęciu ostatecznej decyzji (w której mamy nadzieję, że nasz portal był pomocny), dalszy proces jest realizowany już z przedstawicielem konkretnego leasingodawcy. Na każdym etapie (również w trakcie trwania umowy) zachęcamy do odwiedzania naszego portalu, jak również w razie potrzeby kontaktowania się z nami w różnego rodzaju problematycznych sprawach związanych z obsługą leasingu. Zawsze dokładamy wszelkich starań by pomóc użytkownikom naszego portalu.
Instytucje finansowe podchodzą zdecydowanie bardziej liberalnie do finansowania w formie leasingu niż np. w przypadku kredytu. Zanim złożysz zapytanie do danej firmy leasingowej, możesz zweryfikować swoją zdolność leasingową przy pomocy naszego KALKULATORA ZDOLNOŚCI LEASINGOWEJ
PORADNIKLEASINGOWY.PL oferuje darmową konsultację dla użytkowników portalu, którzy otrzymali oferty korzystając z naszej wyszukiwarki. Prześlij do nas oferty otrzymane za pośrednictwem naszej wyszukiwarki na adres info@poradnikleasingowy.pl lub skontaktuj się telefonicznie 792-279-191, a my pomożemy Ci uniknąć najczęściej popełnianych błędów przy realizacji transakcji leasingowej.